Dy lojtarët myslimanë të Ajaxit bënë iftar gjatë ndeshjes!

0
169

Dy lojtarët fantastikë të Ajaxit, Noussair Mazraoui dhe Hakim Ziyech (i cili e shënoi golin e dytë), mbrëmë kundër Tottenhamit kanë luajtur agjërueshëm.

Ata pritën deri në minutën 24 për ta bërë një iftar të shpejtë gjatë ndeshjes.

Këtë moment tejet të veçantë mund ta shikoni këtu: