Bllokohet nga bora Rruga e Kombit, varg i gjatë makinash me orë në pritje

0
58

Rruga e Kombit vazhdon të jetë e bllokuar nga dëbora edhe mëngjesin e sotshë, e njëjtë ishte situata edhe mbrëmjen e djeshme. deputeti Edi Paloka sjell pamjet me video dhe shkruan: ” Askush, në ndihmë të qytetarëve të bllokuar”.

https://www.facebook.com/100008639860309/videos/2052128295085146/