Behgjet Pacolli e bëjnë për 5 pare, ai e bënë një këngëtare profete

0
1391

Zëvendëskryeministri i Kosovës Behgjet Pacolli në një postim në Facebook ka kritikuar kosovarët pse nuk kanë marrë pjesë në festivalin Sunny Hill, ku performoi këngëtarja shqiptare Dua Lipa. Por komentuesit e kanë bërë për 5 pare, duke i thënë se ju politikanët na keni varfëruar dhe koncertin prej 50 euro nuk mund ta paguajnë.

Atij i kujtuan se sa joparimor është treguar gjatë krijimit të qeverisë dhe sot ai është një patericë e qeverisë.

Më poshtë ua sjellim disa komente, që i kanë bërë në profilin e tij në Facebook që kanë marrë disa mijëra pëlqime: