Ambasadori Arvizu takim me kreun e PS-së Rama

0
39

Ambasadori i SHBA-së, në vendin tonë, Aleksandër Arvizu është pritur sot në një takim me kreu i PS-së, Edi Rama.


Takimi që po zhvillohet në selinë rozë pritet të ketë në fokus zhvillimet e fundit në vend.
Mendohet se në takim do të diskutohet për reformën zgjedhore, reformën parlamentare, mandati i shumëdebatuar i PS-së si dhe zgjedhja e presidentit./BS/kohaislame