Aksident tragjik në autostradën Tetovë-Gostivar!

0
56

Sot rreth orës 06:45 në autostradën Tetove-Gostivar në pik pagesën e Tetovës ka ndodhur një aks*ident i rendë trafiku ku ka humbur jetën një grua 51 vjeçe nga Kërcova vozitëse e Mercedesit me tabela të Ohrit i cili ka god*itur veturën e tipit Tuareg te drejtuar nga 37 vjeçari nga Dibra me iniciale A.K.

Në tuareg përveç vozitësit ka pasur edhe tre perona të tjerë të cilët kanë përfunduar me lën*dime dhe janë dërguar ne spitalin klinik të Tetovës.

Për momentin po kryen hetimet nga Prokuroria ndërsa trupi i pa jete i 51 vjeçares me iniciale B.D.S. nga Kërcova është dorëzuar për obduksion.