Aksident në Prizren, nga shpejtësia humb kontrollin dhe godet shtyllën elektrike

0
57

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 09:00 në rrugën “Wesley Clark“ në Prizren.

Në një video shihet se si një veturë nga shpejtësia e madhe kishte humbur kontrollin, ka devijuar nga rruga, duke goditur edhe një shtyllë elektrike.

Si pasojë e aksidentit janë lënduar dy persona.

Në vendngjarje përveç ekipeve mjekësore, kanë dalë menjëherë policia.