Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, përplasen 5 makina me njëra – tjetrën

0
52

Një tjetër aksident është shënuar të enjten pasdite në afërsi të Rrëshenit, gjatë Rrugës së Kombit. Janë përplasur me njëra-tjetrën pesë makina si dhe ka pasur edhe bllokim të akseve rrugore.

Bëhet me dije paraprakisht se nuk ka të lënduar. Ka vetëm dëme materiale. Policia ka mbërritur në vendngjarje. Grupi i hetimit është duke u marrë me rastin. /D.Xh/