39-vjeçari iku për festat e fundvitit, kur vjen në shtëpi…

0
204

Është larguar për festat e fundvitit më 28 dhjetor nga shtëpia, por kthimi ka rezultuar fatal për një 39 vjeçar nga Tirana. Kjo pasi ka konstatuar se i kanë vjedhur shtëpinë persona ende të paidentifikuar. Ara kanë hyrë me çelës, dhe siç ka bërë të ditur 39-vjeçari në Policinë e Tiranës në banese i mungonin një shumë lekësh dhe disa bizhuteri.

Ndërkaq, pas kallëzimit të bërë, policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.